3 червня 2021 року випускники групи ТМ-14 успішно склали Державну кваліфікаційну атестацію з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1, А2, В1». Випускники показали високий рівень теоретичних знань та продемонстрували майстерне володіння сільськогосподарською технікою.
Вітаємо їх з успішним закінченням училища і бажаємо успіхів у праці на благо нашої рідної незалежної України.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/76619819.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/98945751.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/21292804.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/58885961.jpg)