29 червня 2022 року відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі ОК-34 (професія «Оператор комп’ютерного набору, касир торговельного залу). Рівень набутих знань випускників оцінювала державна кваліфікаційна комісія. Усі учні продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичних навичок з професії.
Тож в добру путь, наші дорогі випускники. Успіхів вам, миру, натхнення та досягнення поставлених цілей в житті!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/IMG_20220629_093615-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/IMG_20220629_113630-1024x768.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/IMG_20220629_113647-1024x768.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/06/IMG_20220629_113846-scaled-e1656518088252-1024x658.jpg)