Щороку 18 травня Україна відзначає День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. У 2024 році – 80-ті роковини депортації кримськотатарського народу з території Кримського півострова радянським тоталітарним режимом у 1944 році. Україна визнала злочин примусової депортації актом геноциду кримськотатарського народу.
Викладачем історії Олегом Касяненком проведено виховну годину присвячену кримським татарам, яких було примусово висилено з їхніх домівок. Це люди, які стали жертвами в наслідок комуністичної експансії.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-26-29-811.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-26-29-722.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-26-29-546.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-26-29-456.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-26-28-675.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-26-28-418.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-26-28-201.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-26-28-546.jpg)