Формування такого середовища, де кожен учень прийнятий, відчуває себе у безпеці – це дійсно важливо для гармонійного розвитку особистості, єдності учнівського колективу.
Практичним психологом училища разом з учнями групи „Кухар. Кондитер” проведене заняття „СТОП булінг”, на якому обговорили особливості цього явища, намагалися зрозуміти причини та його наслідки, розробляли рекомендації, як не допустити насильство ні в якому з його проявів. Зустріч наштовхнула на важливі роздуми та, сподіваємось, обов’язково принесе користь у майбутньому.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-7e17c823bbc880471674fb7e3217f4a6cbeeeeb020b98cbe2cad9223b1ae0cb9_dadb2019b87dd12a.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-60aec4bf632aa0a4e84e46e7a320b39c39523d0b5502e7bb0ab53db502cded7a_a16cfe9764d71d69.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-d66d35fa8c75fde8d602f700aa8e8d1824b87824fdd5502dd4c94b00caacdd88_fc6adde8a0fc23af.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/0-02-05-cb42a7192897ffef32bbb4b36fb84f87f358719a93e01833db5dd0dcd9c2ca19_866db5cb9330a492.jpg)