16.05.2024 року наш заклад освіти зустрічав гостей – учнів з ООП Комунального закладу “Сахновщинський навчально-реабілітаційний центр” Харківської обласної ради. Учні та їх батьки взяли участь у воркшопі за професією „Кухар. Кондитер” та „Штукатур. Лицювальник-плиточник”. Такі традиційні заходи сприяють знайомству дітей з професіями, які актуальні на ринку праці. Ми раді розпочинати співпрацю із новими закладами освіти.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-57-42-606.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-57-43-193.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-57-44-047.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-57-44-096.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-57-44-194.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-16_10-57-44-271.jpg)