У нашому навчальному закладі з 24.04 по 28.04 квітня проходив тиждень громадянської освіти. Учні навчалися глибше розуміти принципи функціонування суспільства, в якому вони живуть, визначати своє місце, роль і можливості в ньому, а також методи і засоби втілення бажаних змін у суспільстві. Спільно із здобувачами освіти дійшли спільної думки, що громадянська освіта навчає як комфортно та успішно жити у громаді, ефективно взаємодіяти з іншими його членами.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/20230428_115213-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/20230428_115159-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/20230428_114812-scaled.jpg)