08.06.2023 року в межах проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів „Рух – це здорово!” в нашому закладі освіти проведено спортивно-оздоровчий захід, метою якого є заохочення учнів до занять фізичною культурою та спортом.
Змагалися дві команди: „People” та „Freedom”. За результатами змагань перемогла команда „People”. Учні отримали позитивні емоції та заряд бадьорості, показали свої вміння та налаштувалися на майбутні перемоги!
ВІТАЄМО КОМАНДУ ПЕРЕМОЖЦІВ!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230608_140213_737.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230608_140213_770.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230608_140213_790.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230608_140213_815.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230608_140213_894.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230608_140213_906.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230608_140213_918.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230608_140213_936.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230608_140213_948.webp)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_20230608_140213_959.webp)