Нумо розвиватись!
Психологія – це не лише цікаво, а ще й корисно. Під таким гаслом відбувся тиждень психології у нашому училищі за участі практичного психолога Марини ЛИТВИНЕЦЬ та соціального педагога Вікторії НАРІЗЬКОЇ. На заходах вивчали пам’ять та увагу учнів, тренували пізнавальні процеси та дізнавалися, як їх покращувати в повсякденному житті. Також разом з учнями випускних груп ознайомились з важливими рекомендаціями щодо пошуку роботи аби успішно презентувати себе майбутньому роботодавцю та не потрапити у пастку торгівлі людьми.
Не оминули і теми здорового способу життя („Палінню – НІ!”, „Стоп СНІД”), профілактики правопорушень (тренінг-гра „Закон і ми”) та формування життєстійкості молоді („Ресурси стресостійкості”). Заняття з елементами тренінгу сприяли командній взаємодії учасників, формуванню критичного мислення, усвідомлення наслідків прийнятих рішень та ін.
Пробудити мотивацію до саморозвитку та формуванню відповідальної поведінки – це головні завдання, які ми прагнули досягти.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG-3e0a8d06ab1e17586b5636c3bd4d3824-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG-39d571ac880619a4ef0c2c69539615dd-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG-d64e8926020819400b601ded1305d1c7-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240412_085933-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240412_084822-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240412_083448-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240409_140309-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240409_135227-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240409_110031-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240409_104654-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240408_113657-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240408_093620-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240408_092857-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/20240408_092737-scaled.jpg)