09 квітня 2024 року головними державними інспекторами відділу з питань безпеки праці північного регіону управління інспекційної діяльності у Полтавській області, ПІВНІЧНО-СХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ Валентиною КАЦ та Лідією ПРОКОПЕНКО було проведено семінар для працівників та здобувачів освіти випускних груп ПТУ № 50 М.КАРЛІВКА. У ході зустрічі було розглянуто такі питання: психологічна підтримка на робочому місці, попередження випадків прихованого травматизму, забезпечення та використання засобів індивідуального захисту. Крім того, присутніх ознайомлено з вимогами законодавства з охорони праці та цивільного захисту.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-09_10-36-50-646.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-09_10-36-50-142.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-09_10-36-48-607.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-09_10-36-49-405.jpg)