Життя кожної людини насичене різними подіями: хорошими і, на жаль, складними та неприємними. Знання – це велика сила! Знання з психології здатні допомогти уникнути негативних наслідків, прийняти правильне рішення та допомогти подолати труднощі.
У нашому училищі з 20 по 24 березня було проведено Тиждень психології, метою якого була популяризація психології, сприяння формуванню цінностей ведення здорового способу життя, а також озброєння учасників освітнього процесу новими корисними знаннями.
Зі здобувачами освіти психологічна служба провела діагностично-просвітницькі заняття “Пізнай себе”, інтегрований урок “Створення ресурсного куточка”, навчальну гру з профілактики ВІЛ/СНІДу “Володар кілець”, заняття з елементами тренінгу “Закон і ми”. Цікаво та весело пройшов квест з учнями, які проживають у гуртожитку. Подорожуючи по станціях, учасники пригадували, закріплювали знання, а деколи і дізнавались нове та корисне про здоровий спосіб життя та основні його аспекти.
“Молодь – за здоровий спосіб життя” – це девіз заходу та ключове послання, яке актуальне завжди!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952966025.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952969350.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952972093.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952975288.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952977854.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952980599.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952983259.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952986332.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952988888.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952991974.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952996727.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/FB_IMG_1679952999440.jpg)