В нашому навчальному закладі з 21 по 25 лютого 2022 року проходив тиждень інформатики «У країні інформаційних технологій». Заходи були спрямовані на розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; формування обов’язковості, відповідальності, креативності. Тиждень інформатики пройшов насичено, здобувачі освіти отримали задоволення від цікавих вікторин, конкурсів та інтелектуальних ігор, пов’язаних з інформатикою. Всі переможці відзначені дипломами та грамотами найкращих знавців світу інформаційних технологій.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/chatgpt_assistente-1024x576.jpg)