З 21.03.2022 по 25.03.2022 здобувачі освіти училища взяли участь у проведенні тижня біології та хімії. Протягом цих насичених 5 днів вони побували на віртуальних екскурсіях, складали кросворди, загадки й головоломки; створювали мультимедійні презентації,виконували онлайн-вправи, малювали малюнки. Також учні взяли участь у виставці світлин “Зробимо наш край чистим!”. 27 здобувачів освіти продемонстрували достатній рівень знань під час онлайн-олімпіади “Всеосвіта Весна – 2022”.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-766x1024.jpg)