З метою підвищення якості володіння здобувачів освіти англійською мовою, розвитку їх творчої активності, підвищення інтересу до мови, розвитку загального кругозору, підвищення культурного рівня здобувачів освіти з 22 по 26 січня 2024 року викладачами Кузьменко Д.П. та Порубльовою І.М. було проведено тиждень англійської мови. Учні всіх груп із задоволенням брали участь у різноманітних позаурочних заходах: демонстрували свої знання у вікторинах та конкурсах, декламували поезії українських класиків англійською мовою, дізнавалися багато нового та цікавого, презентували власні проєкти (https://youtu.be/yoyoe7_dy7s); розгадували кросворди, головоломки та ребуси; грали в мовне лото, розшифровували вислови англомовних письменників, сховані у “хмаринках слів”. У XX Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Зима-2024) з англійської мови протягом тижня взяли участь 60 здобувачів освіти, 2 учениці групи КК-31 – Смірнова Анастасія та Білан Карина – здобули Дипломи І ступеня.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/Tyzhden-anglijskoyi-movy.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/1706331236438.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240125_085238-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240127_065536.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240127_065446-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240127_065615.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240127_065705.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240129_123441-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG_20240127_065828.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG-06cd4f98848932e21245e46c9854fc15-V.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/01/IMG-1677dea606a4437ff59f1286b80722b0-V.jpg)