З метою формування медіаграмотності здобувачів освіти у групі ЕВ-22 було проведено виховну годину на тему «Як розпізнати фейк у мережі?». Прослухавши лекцію та переглянувши корисні відеоматеріали, учні групи взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі «Fake: як розпізнати та протидіяти?». Шестеро з них отримали нагороди:
Дипломи І ступеня:
• Козьора Дмитро;
• Бедратий Максим.
Дипломи ІІ ступеня:
• Токар Ігор;
• Верхогляд Андрій;
• Кучеренко Ярослав;
• Юрченко Володимир.
Бажаємо переможцям конкурсу нових звершень!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/social_1707243551_stopfake_2024.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240408_151058.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240408_151011.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240408_132857.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/InCollage_20240405_161028760-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/InCollage_20240405_161349562-scaled.jpg)