До Дня Соборності України

Соборність – це єдність, неподільність усіх територій України, духовна єдність українців, які проживають на території України, а також єдність усіх громадян України незалежно від національності та віросповідання, спрямована на утвердження справжнього суверенітету і незалежності України, побудову процвітаючої демократичної національної держави.

У межах тижня історії – 02.02.2023 – викладачем історії Олегом Касяненком був проведений виховний захід до Дня Соборності України. У ньому були задіяні військовослужбовці ЗСУ, ветерани війни за незалежність України: Інструктор відділення рекрутингу та комплектування 4 відділу Полтавського РТЦК та СП, кавалер ордена „За мужність” ІІІ ступеня, сержант Селезньов Андрій Миколайович; старший стрілець роти охорони Полтавського РТЦК та СП солдат Калінчук Анатолій Миколайович та стрілець роти охорони Полтавського РТЦК та СП солдат Цикалов Євгеній Олександрович.

З учнями обговорювались історичні передумови проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, день проголошення якого є Днем Соборності України, значення поняття „соборність”.

Поділитися
Твітнути
Поділитися
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Search
Close this search box.