Соборність – це єдність, неподільність усіх територій України, духовна єдність українців, які проживають на території України, а також єдність усіх громадян України незалежно від національності та віросповідання, спрямована на утвердження справжнього суверенітету і незалежності України, побудову процвітаючої демократичної національної держави.
У межах тижня історії – 02.02.2023 – викладачем історії Олегом Касяненком був проведений виховний захід до Дня Соборності України. У ньому були задіяні військовослужбовці ЗСУ, ветерани війни за незалежність України: Інструктор відділення рекрутингу та комплектування 4 відділу Полтавського РТЦК та СП, кавалер ордена „За мужність” ІІІ ступеня, сержант Селезньов Андрій Миколайович; старший стрілець роти охорони Полтавського РТЦК та СП солдат Калінчук Анатолій Миколайович та стрілець роти охорони Полтавського РТЦК та СП солдат Цикалов Євгеній Олександрович.
З учнями обговорювались історичні передумови проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, день проголошення якого є Днем Соборності України, значення поняття „соборність”.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-02-02_15-46-29-248-768x1024.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-02-02_15-46-28-239-1024x768.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/yzobrazhenye_viber_2023-02-02_15-46-27-997-1024x768.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_5233-1024x768.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_5232-1024x768.jpg)