Кожен день нас чекають нові знайомства. Сьогодні, 17.05.2024 року, ми радо вітали учнів закладів освіти Ланнівської об’єднаної територіальної громади. Школярі занурились у профосвітянську атмосферу: переглянули презентації професій, стали учасниками різноманітних воркшопів, мали можливість спробувати себе фахівцем різних галузей виробництва.
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №50 М. КАРЛІВКА висловлює щиру вдячність за співпрацю та сприяння у проведенні профорієнтаційного заходу Голові Ланнівської об’єднаної територіальної громади Костянтину УДОВИЧЕНКУ, начальнику гуманітарного відділу Віталію СУТУЛІ та педагогічним колективам закладів освіти.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/1-4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-17_12-43-33-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-17_12-43-33-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-17_12-43-33.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-17_12-43-34.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-17_12-43-35-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-17_12-43-35-3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-17_12-43-35-4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-17_12-43-35.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_09-55-03-900.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-39-166.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-39-620.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-39-767.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-39-843.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-46-065.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-46-206.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-46-410.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-46-460.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-46-528.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-46-644.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-46-763.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennya_viber_2024-05-17_12-20-47-227.jpg)