Новий день починається з приємних зустрічей. Сьогодні, 24.05.2023 року, на нас очікували нові знайомства – ми радо вітали учнів Максимівського ліцею Карлівської міської ради. Школярі занурились у профосвітянську атмосферу – переглянули презентації професій, стали учасниками різноманітних воркшопів, мали можливість відчути себе професіоналами у робітничих спеціальностях. Сповнені приємних вражень та позитивних емоцій, ми чекаємо на Максимівську молодь у новому навчальному році в якості наших учнів.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/1-6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/2-5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/3-6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/4-7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/5-4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/6-5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/7-6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/8-5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/9-4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/10-5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/11-5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/12-5.jpg)