24 травня 2023 р. наш учень – Дмитро Лисогор взяв участь у ХІІ обласному літературному конкурсі ,,Відлуння заповітів земляків”, приуроченому 115-річчю від дня народження Василя Барки.
У номінації ,,Творча робота” Дмитро представляв свій прозовий твір „Записана сповідь” (науковий керівник: викладач української мови та літератури ІРИНА ЧЕРЕВКО).
За підсумками конкурсу наш талановитий учень здобув друге місце.
Щиро вітаємо Дмитра та бажаємо подальших перемог та здобутків на творчій ниві!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Dyzajn-bez-nazvy.png)