20 січня 2023 року відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі ЕРВ-22 професія ,, Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів (категорії ,,В” і ,,С”).
Рівень набутих знань випускників оцінювала державна кваліфікаційна комісія, головою якої був провідний інженер–технолог ПрАТ ,,Карлівський машинобудівний завод” В. ПОДУШКІН. Усі учні продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичних навичок з професії. Здобувачам освіти було присвоєно кваліфікацію «Електрозварник ручного зварювання 4 розряду» та вручено дипломи кваліфікованого робітника.
Тож в добру путь, наші дорогі випускники! Від усього серця бажаємо вам залишити найкращі спогади про навчання у нашому училищі! Успіхів вам, миру, оптимізму та досягнення найзаповітніших мрій! Нехай ваше доросле життя буде сповнене щастя, радості та успіхів у професійній діяльності!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/20230120_090553-1024x768.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/20230120_090959-1024x768.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/20230120_093308-1024x676.jpg)