Державна кваліфікаційна атестація у групі ЕВ-32

Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. І від того, наскільки вірно буде обраний життєвий шлях, залежить, яке місце в суспільстві займатиме ця людина.

27 червня 2023 року в нашому училищі відбулася державна кваліфікаційна атестація здобувачів освіти групи ЕВ-32, які навчались за професією «Електрозварник ручного зварювання» на базі повної загальної середньої освіти.

Учні групи ЕВ-32 пройшли курс теоретичного та практичного навчання, закріпили отримані професійні уміння під час проходження виробничої практики на підприємствах міста на 2, 3 та 4 розряди зварників, і зараз, після іспиту їх чекають підприємства міста.

Сьогодні виробництву потрібні конкурентоспроможні фахівці, здатні адаптуватися до швидких суспільних та економічних змін технологічних процесів, вміти обслуговувати складну техніку, машини, устаткування. Для цього потрібно набувати нових знань, багато і наполегливо працювати, щоб оволодіти професійною майстерністю, творчо, з любов’ю ставитись до обраної справи. Зараз професія зварника є затребуваною на ринку праці як в Україні, так і за її межами.

Поділитися
Твітнути
Поділитися
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Search
Close this search box.