23 червня 2021р. в групі ККс-26 відбулась державна кваліфікаційна атестація за професією «Кухар. Кондитер». В ході атестації здобувачі освіти показали достатній рівень теоретичних знань, продемонстрували практичні навички, здобуті на виробничому навчанні. В результаті чого їм було присвоєно відповідні кваліфікаційні розряди з професії: «Кухар 4-го розряду», «Кондитер 3-го розряду». Вітаємо випускників зі здачею ДКА.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/56146826.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/27245673.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/20719413.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/78797275.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/73257129.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/73230267.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/14490312.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/47875794.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/30252297.jpg)