22 червня 2021 року в групі ОК- 34 відбулась державна кваліфікаційна атестація за професією “Касир торговельного залу”. ️Учні успішно пройшли навчання на виробництві і виробничу практику. На державній кваліфікаційній атестації вони показали високий рівень теоретичних знань, в результаті чого їм усім було присвоєно кваліфікацію «Касир торговельного залу другої категорії». Вітаємо випускників з успішним закінченням училища.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/52583457.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/01905446.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/51750499.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/61911591.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/99858452.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/54839241.jpg)