Вітаємо з успішним випуском нашої групи за професією “Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”. Здобувачі освіти отримали високий рівень знань та практичних навичок у сферах комп’ютерного набору та бухгалтерського обліку. Завдяки нашим педагогам та сучасній базі, вони готові до викликів сучасного бізнес-середовища. Бажаємо випускникам професійних досягнень та успіхів у подальших кар’єрних викликах!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-02_11-19-41-462.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-02_11-19-40-777.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-02_14-57-34-162.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-02_14-57-34-539.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-02_14-57-33-748.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-02_14-57-31-184.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-02_14-57-31-411.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-02_14-57-31-585.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-02_14-57-31-969.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-02_14-57-30-957.jpg)