Літо – пора канікул для наших здобувачів освіти, проте це не завадило нашим наполегливим учням-поціновувачам зарубіжної літератури взяти участь у XVIII всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» (Літо 2023). З 24 учасників інтерактиву 9 продемонстрували високі результати. Дипломи І ступеня вибороли: Верхогляд Андрій, Роман Андрій, Токар Ігор, Кучеренко Ярослав, Козьора Дмитро, Канюс Тарас. Дипломами ІІ ступеня нагороджено Смірнову Анастасію та Білан Карину, Дипломом ІІІ ступеня – Педька Валентина.Вітаємо переможців! Пишаємось! Так тримати!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-21_00-37-23-139-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Bilan-dyplom-2-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Kanyus-dyplom-2-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Verhoglyad-dyplom-2-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Kucherenko-dyplom-2-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Pedko-dyplom-1-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Tokar-dyplom-1-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Smirnova-dyplom-1-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Roman-dyplom-1-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/Kozora-dyplom-2-scaled.jpg)