Отримання посвідчення тракториста

Отримання посвідчення тракториста – це важливий крок у кар’єрі та особистому розвитку. Здобуття такого посвідчення вимагає багато зусиль, дисципліни та вміння.

5 липня 2023 року учні групи ТВ-33, професія „Тракторист-машиніст сільськогосподарських машин (категорії „А1”, „А2”, „В1”). Водій автотранспортних засобів (категорії „В” і „С”). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування” успішно здали іспит. Іспит включав теоретичну та практичну частини. Учні не лише успішно впоралися з іспитами, але й продемонстрували свою вмілість керувати сільськогосподарською технікою, зберігаючи при цьому безпеку та дотримуючись усіх правил дорожнього руху.

26 липня 2023 року провідний
інспектор ГУ Держпродспоживслужба в Полтавській області, Борківець Василь Михайлович привітав учнів з
успішною здачею іспитів та вручив випускникам групи ТВ-33 посвідчення тракториста-машиніста (категорії „А1”, „А2”, „В1”). Вітаючи випускників з
успішним закінченням навчання, Василь Михайлович підкреслив важливість їхньої
професії і висловив побажання успіху в майбутній професійній діяльності. Вручення
посвідчень стало своєрідним завершенням їхнього навчання і підготовки до роботи
на сільськогосподарській техніці.

Це велика подія для всіх випускників групи ТВ-33, а також для їхніх наставників та батьків, які підтримували їх протягом усього навчального процесу. Отримання посвідчення тракториста-машиніста відкриває нові горизонти перед учнями та дарує безліч можливостей у сфері сільського господарства.

Бажаємо їм невичерпного ентузіазму, нових здобутків і яскравих успіхів у їхній професійній діяльності.

Поділитися
Твітнути
Поділитися
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Search
Close this search box.