Щиро вітаємо Лисогора Дмитра з важливою нагородою – дипломом другого ступеня ХІІ обласного літературного конкурса ,,Відлуння заповітів земляків”, приурочений 115-річчю від дня народження Василя Барки. Дмитро написав та на високому рівні презентував поважним членам журі свій твір- оповідання „Записана сповідь”. Бажаємо не зупинятись на досягнутому, розвивати свої творчі здібності, впевнено йти до переможної мети.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/Vitayemo.png)