Мета проведення заходів до тижня інформатики – це поглиблення й розширення знань з інформатики; підвищення інтересу учнів до предмету; формування пізнавальної активності, розширення кругозору; формування креативних та комунікативних умінь, розвинення творчих та інтелектуальних здібностей, прояв самостійності та наполегливості.
В заходах приймали участь здобувачі освіти гр. ЕВ-22, ЕВ-12, КК-31, ОК-14, ОК-24, КК-11.
Протягом всього тижня учні мали можливість розгадувати ребуси та кросворди, представляти свої та спільні роботи в Google-презентації, пізнавали історію комп`ютерної техніки, збирали інформацію про відомих інформатиків, створювали презентації на теми “Історія створення інтернет”, “Моя майбутня професія”, “Здорове харчування”, “Історія виникнення комп`ютерної техніки”, “Apple: нові мрії та інновації”. Учні з гр. ОК-14 створювали та презентували відеоролики “Непереможні ЗСУ”, “Вільна Україна”, “Друзі – це ті люди, які будуть поруч”, “До Великодня”, Один день був присвячений безпечному інтернету – проведено виховний захід “Інтернет: глобальне добро чи зло?”.
Наприкінці тижня підведені підсумки. Кращими за наступним номінаціями виявились такі учні:
розгадування кросвордів – Птічкін Родіон, Приходько Анастасія – гр. ОК-14;
розшифровка ребусів – Литвиненко Марія – гр. ОК-14, Прийдак Максим -гр.ЕВ-12, Буряк Поліна, Смірнова Анастасія – гр. КК-31, Петрович Лілія, Сапарай Олег – гр. ОК-24.
кращі презентації – Роман Андрій, Токар Ігор, Білоус Наталія, Щербак Поліна.
краще відео – Петрович Лілія, Білоус Наталія, Сивокобилко Альона, Лисогор Дмитро – гр. ОК-24.
участь у заході “Інтернет: глобальне добро чи зло?” – Петренко Іван, Кречуняк Ростислав, Крюк Максим, Савченко Богдан – гр. ЕВ-12, Смірнова Анастасія – гр. КК-31.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-46-773.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-46-944.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-47-119.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-47-328.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-47-501.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-47-678.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-50-439.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-50-652.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-51-027.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-51-190.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/zobrazhennya_viber_2024-04-04_12-22-51-353.jpg)