Стрілецька зброя і тактична медицина: від теорії до практики.

За сприяння однієї з військових бригад Збройних Сил України для учнів нашого училища були проведені заняття з тактичної медицини та поводження зі стрілецькою зброєю.

Завдяки військовим Віталію і Дмитру здобувачі освіти дізналися про різновиди стрілецької зброї, правила поводження з нею, вчилися розбирати та складати її.

Практичне заняття з тактичної медицини провів військовий медик Олександр. Під час заняття учні ознайомились як із теорією: зупинка кровотечі, штучне дихання, масаж серця тощо, так і попрактикувались у правильному накладанні турнікетів, тиснучої та оклюзійної пов’язок. Ознайомились з загальновійськовою аптечкою та її вмістом.

“Підліткам потрібно знати, як зупинити різні види кровотеч, використовувати турнікет і в цілому надавати першу домедичну допомогу. Враховуючи, що ворог не припиняє обстріли наших міст, загроза поранення від російських ракет і їхніх уламків залишається високою по всій території країни. Знання з тактичної медицини, сьогодні, на жаль, можуть знадобитись кожному українцю”, – коментує військовий медик.

Дякуємо військовим за цікаве та змістовне заняття.

Поділитися
Твітнути
Поділитися
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Search
Close this search box.