В Україні з 1 березня по 1 квітня проходив місячник боротьби із захворюванням на туберкульоз. Проведення даного заходу спрямовано на підвищення рівня обізнаності населення з питань профілактики цього захворювання. Протягом цього часу фельдшером училища Лебедєвою Мариною Володимирівною проводилися заходи, спрямовані на розширення знань про цю небезпечну хворобу, шляхи її передачі, симптоми, засоби профілактики, а також, пропаганда здорового способу життя.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-03-27_08-58-24.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-03-27_08-58-24-2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-03_12-02-26-345.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-03_12-02-26-856.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-03_12-02-27-796.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-03_12-02-27-997.jpg)