Людина так вже створена, що постійно знаходиться в пошуку нових вражень. І один з найдоступніших способів “спробувати” щось нове — зробити це буквально. Кулінарія надає величезне поле для досліджень навіть досвідченому гурманові. Різні країни та культури за свою багаторічну історію створили безліч найнезвичайніших та екзотичних страв. Щоправда, деякі з цих страв є настільки дивними, що навіть спробувати їх може стати серйозним випробуванням. Сьогодні 07 грудня здобувачі освіти груп КК-11, КК-21 разом з викладачем Вакуленко Н.О. подорожували країною кулінарії та ознайомилися із приготуванням екзотичних страв Південної Кореї, Китаю, Японії, Аляски, Філіппін, Мексики, Ісландії, Італії: суші з живого восьминога, столітні яйця, балют, крекери з осами, риба фугу та ін. Учні із захопленням і здивуванням слухали цікаву інформацію та висловлювали свої думки щодо вживання цих страв. Декада кухарських професій продовжується.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-07_11-48-43-755.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-07_11-48-47-238.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-07_11-48-49-591.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/yzobrazhenye_viber_2022-12-07_11-48-49-943.jpg)