Обласний колоквіум „Космос і астрономія”

09 квітня 2024 року дистанційно за допомогою онлайн відеоконференції на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради був проведений обласний колоквіум „Космос і астрономія”.

Колоквіум проводився з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку їх творчих здібностей; поглиблення інтересу до авіації та космонавтики, науки і техніки, екології, дослідницької діяльності; залучення школярів і молоді до вирішення завдань, які мають практичне значення для розвитку науки і техніки, популяризації в Україні наукових знань та технічних досягнень в освоєнні космосу.

В конкурсі брали участь 17 учнів закладів загальної середньої освіти та вихованці гуртків закладів позашкільної освіти, серед яких і учень групи ОК-24 ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №50 М. КАРЛІВКА Дмитро ЛИСОГОР.

Програмою Колоквіуму було передбачено дистанційний за допомогою онлайн-відеоконференції захист учасниками конкурсної роботи (експонату, презентації) з вибраного розділу: ракетно-космічна техніка, астрономія, історія космонавтики.

За результатами захисту конкурсної роботи з розділу астрономія проєкт: „Вплив змін фаз Місяця на здоров’я людини”, Дмитро нагороджений дипломом Полтавського ОЦНТТУМ ПОР за ІІ місце в конкурсі.

Поділитися
Твітнути
Поділитися
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Search
Close this search box.