„На варті життя. Обізнаний – значить озброєний!” – 13 січня саме з цих слів продовжився педагогічний тиждень, які озвучила інженер з охорони праці Анна САВЧУК. Завідувач господарством Ірина ЖИЛКА нагадала педагогічним працівникам про бережне ставлення до матеріально-технічних засобів, які є в навчальному закладі. Про організацію проведення ДПА та ДКА детально розповіла заступник директора з НВР Антоніна ШЕВЧЕНКО.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/DSC_0491-e1641927595667-1024x512.jpg)