21 лютого в межах декади економічних професій був успішно проведений майстер-клас майстром в/н Ігорем Сердечним з виготовлення візитних карток на сайті Canva серед працівників училища. Учасники змогли дізнатися багато корисних порад та навичок щодо створення професійних візиток. Застосувавши свій творчий підхід та знання з дизайну, кожен з них зміг створити власну неповторну візитку.
Дякуємо всім за активну участь у майстер-класі!
Бажаємо успіхів та творчих досягнень!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230221_151427-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230221_151457-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230221_151504-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230221_151519-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230221_151611-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230221_151637-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230221_152855-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230221_152859-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230221_152903-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230221_152911-scaled.jpg)