Іграшка, виготовлена власними руками, створює святковий настрій та позитивні емоції. Напередодні новорічних свят для мешканців гуртожитку вихователями спільно з психологічною службою проведено майстер-клас по виготовленню прикрас для ялинки. Цікаво пройшло дозвілля у спілкуванні з однолітками, навчанні чогось нового. Учні взяли на згадку не лише створені власноруч вироби, а й приємні спогади.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231220_152900-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231220_152801-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231220_151649-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231220_150935-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231220_150909-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231220_150905-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231220_145314-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/20231220_145304-scaled.jpg)