![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/IMG-02cc535f4ea35550f72a752f4b3355f8-V-768x1024.jpg)
Виховна робота
Вивчаємо традиції свого народу
Надзвичайно важливим на сьогодні є розвиток духовності у молодого покоління та відновлення традицій нашого народу. Саме тому 19 січня – у День Хрещення Господнього –
Надзвичайно важливим на сьогодні є розвиток духовності у молодого покоління та відновлення традицій нашого народу. Саме тому 19 січня – у День Хрещення Господнього –
Сьогодні, 20 січня, відбулася Державна кваліфікаційна атестація в групі КК-23 з професії “Кухар. Кондитер”. Всі учні продемонстрували свої професійні навички з виготовлення страв та кондитерських
20 січня 2023 року відбулася державна кваліфікаційна атестація у групі ЕРВ-22 професія ,, Електрозварник ручного зварювання. Водій автотранспортних засобів (категорії ,,В” і ,,С”). Рівень набутих
© ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №50 М. КАРЛІВКА | Усі права захищені