З метою виховання у здобувачів освіти любові та поваги до Батьківщини, людської гідності, почуття патріотизму, формування національної свідомості та з нагоди відзначення Дня Соборності України у ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОМУ УЧИЛИЩІ №50 М.КАРЛІВКА було організовано та проведено ряд заходів. Здобувачі освіти прослухали матеріал про історію цього свята, взяли участь у вікторині, створили асоціативні грона та тематичні колажі.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-24_11-26-33-475.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-24_11-26-33-796.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-24_11-26-34-099.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-24_11-26-34-431.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-24_11-26-34-761.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/zobrazhennya_viber_2023-01-24_11-26-35-146.jpg)