Перший урок завжди неповторний і незабутній. Саме тому класні керівники і майстри виробничого навчання з особливим трепетом і великою відповідальністю готувалися до зустрічі з учнями. Тема першого уроку в групах була різною, але спільною була мета: виховання почуття патріотизму та любові до своєї Батьківщини, формування активної життєвої та громадянської позиції.
Важливим є початок навчального року, адже саме перший день налаштовує учнів на навчання, дає їм достатню мотивацію та впевненість у правильності вибору майбутньої професії.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/87157617.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/42114836.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/57734799.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/53939708.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/64746531.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/81384429.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/52273145.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/70838579.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/94452853.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/20252974.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/14394761.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/94762631.jpg)