27 жовтня відбувся ІІІ обласний конкурс екологічної інфографіки «Збережемо біорізноманіття рідного краю» імені Олени Байрак.
Роботу оцінювало журі в складі:
Голова журі: Смоляр Наталія Олексіївна – кандидат біологічних наук, доцент Національного університету „Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, Голова Полтавської обласної організації українського товариства охорони природи.
Члени журі:
Клепец Олена Вікторівна – кандидат біологічних наук, викладач кафедри медичної біології Полтавського державного медичного університету .
Лебідь Ірина Володимирівна – начальник відділу організаційної роботи, звітності та зв’язків з громадськістю Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної військової адміністрації.
Шиян Олена Олексіївна – завідувачка науково-дослідного експозиційного відділу природи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського .
Учень групи ОК – 24 СВЯТОСЛАВ ПРИХІДЬКО виконував роботу на тему «Заходи збереження біорізноманіття лучної флори Карлівщини» та отримав ДИПЛОМ III ступеня ( науковий керівник викладач біології КАРИНА НОВІКОВА).
Щиро вітаємо переможців! Бажаємо успіхів та нових звершень!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-09_15-51-23-936.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/zobrazhennya_viber_2022-11-09_15-51-33-383.jpg)