Здобувачі освіти ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №50 М. КАРЛІВКА, проходячи виробничу практику на підприємстві ТОВ “ТЕХКОМПЛЕКТ”, отримують досвід виконання зварювальних та слюсарних робіт, засвоюють нові технології для вміння виконувати практичні роботи , а також мають змогу побачити, як функціонує виробничий процес в реальному житті. Освітній заклад висловлює свою вдячність партнерам за надану можливість навчатися та професійно зростати майбутнім робітникам.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-04-27_09-27-29-267.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-04-27_09-27-29-339.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-04-27_09-27-29-584.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-04-27_09-27-29-785.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-04-27_09-27-30-181.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/yzobrazhenye_viber_2023-04-27_09-27-30-386.jpg)