Вітаємо вас із світлим і радісним святом – Великоднем. Бажаємо вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Пасхи принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини, а головне – здоров’я і мир. Нехай господня ласка вас зігріває і навчає щастя.
Христос Воскрес!
Учнівський та педагогічний колектив
ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА №50
М.КАРЛІВКА
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336781549_200133776238354_6472003524948992004_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336781818_757495732684645_6398784570521802162_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336785144_630027511792074_4881646214531597193_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336786023_1568696666950038_7668254802769863426_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336786788_1358523951547116_6744711235701323231_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336791406_1269939456953417_4035709880253388495_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336791617_1639406383187973_6368083496027557955_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336806749_1519334911808737_3495247360701316613_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336883276_751417056639185_2347896203726866833_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336896903_796764501371061_2428424483896400676_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336899601_912574053286977_7253185910262989100_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336907947_1953952838284790_1162762053368285184_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336908330_583986330355603_409646790673663841_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336913076_1410731669679296_9145644368418598950_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336920303_2145525482504395_3535265796317837443_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/336921963_615919513724270_8632846940511771535_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/337167489_574759817958170_2024544429136901089_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/337273779_579934084235767_2718377659976848273_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/337279226_1193356328045119_3196566848207940734_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/337428803_169216749402266_3342065572062185462_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/337551213_971951580482678_1905042584425953711_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/337553117_756634779419786_743881954654395742_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/337713559_185514084345852_4572622683415517005_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/337887509_5586914134743418_2879822188754320079_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/338034661_618681350300543_6840751199302280842_n.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/341329661_609975967429679_6421530692746453807_n.jpg)