8 здобувачів освіти училища взяли участь у Всеукраїнському онлайн-конкурсі знавців зарубіжної літератури “ЛІТЕРАТУРНИЙ ВСЕСВІТ − 2023”, організатором якого була кафедра слов’янської філології, зарубіжної літератури та методики навчання Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. 2 учні вибороли призові місця: Глиняник Дмитро (група ЕВ-22) – Диплом ІІІ ступеня, Подушкін Станіслав (група ЕВ-12) – Диплом І ступеня. Вітаємо переможців! Бажаємо натхнення, творчих злетів та нових звершень!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/tytulna-kartynka.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/InCollage_20230602_095946382-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/foto-1-1-scaled.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/foto-2-scaled.jpg)