З 6 березня по 17 березня на базі навчально-практичного центру ресторанного сервісу РЦПТО №1 м. Кременчука майстри в/н ПТУ №50 М. КАРЛІВКА проходили стажування з професії «Кухар. Кондитер» за програмою „Новітнє обладнання у закладах ресторанного господарства‟. Під час стажування майстри в/н покращили вміння і навички в процесі приготування страв та кондитерських виробів з використанням новітніх технологій.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-17_21-40-24-087.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-17_21-40-39-009.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-17_21-40-56-490.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-17_21-41-12-498.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-17_21-41-41-867.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-17_21-42-31-668.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennya_viber_2023-03-17_21-42-59-285.jpg)