26 квітня 2024 року з метою формування інтелектуального потенціалу нації, виявлення й підтримки обдарованої учнівської молоді Комунальним закладом Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді” проведено обласний конкурс з астрономії „Перлини зоряного неба”. Захід відбувся у Полтаві на базі Фахового коледжу управління, економіки і права. До участі у Конкурсі було допущено 26 наукових проєктів, з -поміж яких і робота здобувача освіти ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО УЧИЛИЩА № 50 м. КАРЛІВКА.
Лисогор Дмитро, учень групи 24, що навчається за професією “Оператор комп’ютерного набору. Касир торгівельного залу” гідно представив свій науково-дослідницький проєкт „Вплив змін фаз Місяця на здоров’я людини”. Захист роботи супроводжувався відео та презентацією.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-30_11-22-36-838.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-30_11-22-38-222.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/yzobrazhenye_viber_2024-04-30_11-22-44-953.jpg)