Мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.
День рідної мови (International Mother Language Day) – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.
Цього дня в навчальному закладі учні групи ОК-14 демонстрували власні презентації . Здобувачі освіти групи ЕВ-22 змагались у конкурсі знавців рідної мови. Дівчата групи ОК-24 відповідали на запитання вікторини.
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/Dyzajn-bez-nazvanyya-1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/Dyzajn-bez-nazvanyya.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/OK-14.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/S-16-letyem-Otlychnogo-dnya.jpg)