Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Майдан героїв з почестю ховає…
Революція Гідності – переломний момент у новітній історії України. Події Майдану змінили кожного з нас. Це був надзвичайно важкий період, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
У День пам’яті Героїв Небесної Сотні ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. 21.02.2022 в ПТУ № 50 М.КАРЛІВКА було проведено ряд позакласних виховних заходів, метою яких було ознайомити здобувачів освіти з історичним та суспільним значенням Революції Гідності, розкрити суть подвигу Небесної Сотні та вшанувати героїзм українських захисників, які віддали своє життя за те, щоб життя кожного з нас було сповнене свободи та світла.
Тож нехай палають у наших серцях свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні! Герої не вмирають!
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/1.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/2.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/3.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/4.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/5.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/6.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/7.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/8.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/9.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/10.jpg)
![](https://ptu50.org.ua/wp-content/uploads/2022/02/11.jpg)